Saules un vēja enerģijas sitēmas


Ievads

Funkcionāla elektroenerģijas tīkla klātbūtne ne vienmēr ir tik skaidra, kā tā šķiet. Nepietiekama infrastruktūra bieži ir cēlonis neuzticamam elektrotīklam. Viss kļūst vēl sarežģītāks, ja tīkla nav vispār. Taču jums ir nepieciešama uzticama elektroapgāde. Vietēja un pareizi funkcionējoša sistēma ir vienīgā atbilde šajā brīdī. Victron Energy piedāvā šādu risinājumu. Mēs esam lepni piedāvāt Jums mūsu moderno risinājumu brīvībai un neatkarībai. Enerģija vienmēr un visur.

Hibrīdsistēmas

Ja saule ir jūsu vienīgais pieejamais enerģijas avots, izvēle ir vienkārša. Jums būs jāizvēlas solāro sistēmu, lai nodrošinātu elektroenerģiju. Ja ir pieejami vairāki avoti, tie varētu atbalstīt jūsu solāro sistēmu. Jo fakts ir tāds, ka saule ne vienmēr spēj pilnībā nodrošināt enerģijas pieprasījumu. Solārajai sistēmai bieži pieslēdz ģeneratorus vai vēja ģeneratorus. Šo enerģijas avotu pieslēgšana solārajai sistēmai nodrošina nepārtrauktu darbību gadījumā, ja ir saules enerģijas deficīts. Kombināciju projektēšana, piemēram, to, kas ietver vairākus enerģijas avotus, ir tas, ko Victron Energy prot vislabāk. Mūsu produktus izmanto visos off-grid un tīklu pieslēgumu sistēmās, piemēram, autonomās ēkas, naftas platformas un privātmājas.

UTU-logoVictron logo

Kā nopirkt?

Biznesa partneriem un patērētājiem:

Lielāko daļu no produkcijas jūs varat iegādāties pie elektromateriālu vairumtirgotājiem. Mūsu biznesa partneru- vairumtirgotāju sarakstu var apskatīt šeit.

Par projektiem, jaudas elektronikas produkciju, aprīkojumu un risinājumiem:

Lūdzu kontaktēties ar mums (saite uz adresi un telefona nr.).

Vairāk par šiem produktiem:

Edmunds Lauva

Edmunds Lauva

Pārdošanas speciālists
tel. 22544445