VS un ZS slēgiekārtas

UTU Falcon ir loka aizsardzības sistēma, ko izmanto zema un vidēja sprieguma slēdžiem. Falcon loka aizsardzības sistēma nodrošina personāla drošību un samazina materiālos zaudējumus elektriskā loka gadījumā.

Loka īssavienojums ir reti sastopams notikums, kas rada eksplozīvu siltumu un spiediena efektu. Aizsardzība balstās uz loka gaismu un tajā pat laikā uz stipri pieaugošo strāvu. Kad notiek īssavienojums, Falcon reaģē un sniedz ātru informāciju atslēdzējiem mazāk nekā vienas milisekundes laikā.

Falcon klāsts sastāv no diviem risinājumiem :
 
Falcon Lite, kas ir viegls, ar mazām izmaksām un ātru risinājumu elementārām slēgiekārtām ar neliela daudzuma nepieciešamām sensoru ieejām un limitētām funkcijām.

Falcon, kas ir lielais brālis Falcon Lite, ir paredzēts lielākām un sarežģītākām instalācijām. Dodot iespēju vēl plašākiem aizsardzības risinājumiem, lai pasargātu jūsu naudu, ēkas un personālu no daudziem tiešiem un blakus ietekmējošiem faktoriem, ko var radīt loka strāva slēgiekārtās.

UTU-logo

Kā nopirkt?

Biznesa partneriem un patērētājiem:

Lielāko daļu no produkcijas jūs varat iegādāties pie elektromateriālu vairumtirgotājiem. Mūsu biznesa partneru- vairumtirgotāju sarakstu var apskatīt šeit.

Par projektiem, jaudas elektronikas produkciju, aprīkojumu un risinājumiem:

Lūdzu kontaktēties ar mums (saite uz adresi un telefona nr.).

Vairāk par šiem produktiem:

Edmunds Lauva

Edmunds Lauva

Pārdošanas speciālists
tel. 22544445